EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Hoparlör Teknik Servis

Yaygın olarak karşılaşılan hoparlör sorunları, ses çıkışı eksikliği, ses bozulması, patlamış hoparlörler, bas veya tiz ses olmaması ve patlama sesleri olmasıdır. Bunların bir kısmı basit müdahaleler ile iyileştirilse bile, arkasındaki nedenler tam olarak tespit edilmezse ileride daha ciddi problemler yaşatabilir.

Hoparlör Teknik Servis

En yaygın ve aynı zamanda açık uçlu sorunlardan biri, hoparlörlerden ses gelmemesidir. Sorun basit bir düzeltme veya karmaşık bir onarım olabilir. Bir başka sorun sese girmemesi gereken bulanıklık, vızıltı veya gürültüdür. Bu ses sisteminde bir bozulma belirtisi olabilir. Patlamış bir hoparlör büyük bir hayal kırıklığıdır. Önce garip bir ses fark edilir, giderek sorun kötüleşene kadar ilerleyebilir. Bu durumda hoparlörün değiştirilmesi gerekir.

Bas ve tiz, müziğin yüksek ve alçak tonlarıdır. Hoparlörlerden ses boğuk veya zayıf geliyorsa, bunun birkaç nedeni olabilir. Vızıltılar, müzik olmasa da açık bir woofer tarafından üretilen düşük frekanslı seslerdir. Bu seslerin frekansı 60 hertz civarındadır.

Bütün bu sayılan sorunlar ancak bir teknik serviste güvenli şekilde giderilebilir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektronik cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, hoparlörler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.