EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

İntercom ve Görüntülü Diafon Teknik Servisi

Günümüz teknolojisi ile birlikte birçok elektronik eşyanın ortaya çıkması ve gelişmesinin yanında apartmanlarımızda aşağıya inerek kapıyı açmak yerine yeni diafon sistemleri ortaya çıkarak teknolojide her aletin insanların işini kolaylaştırdığı gibi bu alette insanların işlerini kolaylaştırmıştır.

İntercom ve Görüntülü Diafon Teknik Servisi

İlk başlarda diafon sistemleri sadece telsiz mantığı ile düğmeye basarak konuşabildiğimiz ve ardından kapıdaki kişinin konuşmasını duyabildiğimiz bir sistem olarak ortaya çıkmıştır. Yıllar içerisinde gelişen ve görüntülü diafon halini alan bu sistem her an gelişmeye devam etmektedir.

Günümüzde diafonlar kapı açmak, daireler arası ve aşağıda bulunan, yangın alarmı çalıştırmak gibi birçok kullanışlı özellik ile insanların hizmetine sunulmaktadır. Öyle görünüyor ki bu özellikler seneler geçtikçe daha da farklı bir hal alarak teknolojiye ayak uydurmaya devam edecek.

İntercom sistemi denildiği zaman ise bir diafondan çok da farklı olmayan sistem diyebiliriz. Burada avantaj olarak diyebileceğimiz tek şey diğer sisteme göre daha fonksiyonel ve gelişmiş bir yapıya sahip olan bu sistem kullanıcıların biraz daha çeşitli seçeneklere sahip olmasına yardımcı oluyor. Bu sistem iş yerlerinde ve apartman daireleri gibi yerlerde güvenlik için kullanılabilmektedir.

İhtiyaç duyulması halinde farklı çeşitliliklere de sahip olabilmektedir. Bireysel ve çok kullanıcılı kullanımlar için gayet kullanışlı bir ürün olarak tasarlanmıştır. İntercom sistemi kullanıcılara sağlamış olduğu avantajlar şu şekildedir;

 • Görüntülü intercom sistemleri ile, görüntü anlık olarak kapıyı açacak olan dairedeki kişiye aktarıldığı için tanımadığını düşündüğü kişilere apartman sakinlerinin açmaması durumunda kapıdaki kişinin binaya girişi engellenmiş olur.
 • Bu sistemlerin gelişmiş olmasından dolayı güvenlik kameralarına bağlantı sağlanabilmektedir ve buradan çocuk oyun alanları ve otopark gibi yerlerde bulunan görüntüler takip edilebilmektedir.
 • Bulunmuş olduğunuz daire içerisindeki komşularınız ile bu sistem sayesinde görüntülü olarak konuşabilme fırsatınız olmaktadır.
 • Haberleşme ve bilgi almak için bu sistemler en kaliteli ürünlerden birisidir.
 • Bulunmuş olan yangın ve hırsız alarmı gibi bilgiler intercome aracılığı ile yönetilebilmektedirler.
 • Bu sistem Evde bulunan akıllı cihazlar ile birlikte uyumlu şekilde uzaktan yönetim ile çalışabilmektedirler.

Intercom sistemi ihtiyacınıza göre özelliklere sahip olanını belirleyerek almanız gerekir. Bakım ve onarım giderleri düşük olan, aynı zamanda kendini kanıtlamış olan ve kaliteye önem veren firmaları tercih ederek satın almanız sizlerin yararına olacaktır. Firmamız ile iletişime geçerek intercom ve görüntülü diafon sistemlerini kaliteli bir şekilde kurabilen, aynı zamanda bu cihazların arızası durumunda hızlı bir şekilde onarım işlemlerini gerçekleştirebilen bir teknik servise sahibiz.

Cihaz Hakkında Uyarılar

Bu kısımda sizleri uyaracağımız tüm maddeler sizlerin güvenliğiniz ve sizi bilgilendirmek açısından söylenmektedir.

 • Bu ürün sizlere gelene kadar kutusunda güvenli bir şekilde taşınmaktadır.
 • Sizlere gelene kadar olan süre içerisinde kutunun üstüne herhangi bir ağır malzeme konulmamaktadır.
 • Cihazın taşıma işlemi sırasında veya farklı bir şekilde düşürülmesi durumunda cihaz kutudan çıktığın zaman çalışmıyor durumda olabilir. Bu durumu eğer montaj işlemine gerçekleştiren kişiler bizim ekibimiz ise fark ettikleri anda değiştireceklerdir.
 • Elektronik cihazlardan birisi olan bu cihazlara fazla soğuk veya sıcak hava dalgasının temas etmesinden olabildiğince kaçınılmalıdır.
 • Cihazınız aylık veya yıllık olarak kontrol edilmesi gerekmeyen aletlerdendir. Herhangi bir arıza olması durumunda bizler ile iletişime geçerek teknik servisimizden kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.
 • Cihaz temizliği yapacak iseniz ilk öncelikle yapmanız gereken bağlantıyı çıkarmaktır. Temizleme işlemi sırasında alkol ve benzin tarzı herhangi bir çözücü madde ile bezi ıslatmamanız gerekmektedir. Sadece kuru bir bez ile silmeniz yeterli olacaktır.

Cihazlarınızın kurulum işlemleri işinde profesyonel olan teknik servisimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunarak yardımcı olabiliriz. İntercom ve görüntülü diafon sistemlerinin montaj ve tamir işlemleri için bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere işlerinde tecrübeli ekibimiz aracılığı ile en iyi hizmeti sunacağız.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.