EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

İnternet ve Intranet Teknik Servis

İnternet teknik servis hizmeti, internetle alakalı soru ve sorunlarınıza karşı geliştirilen yenilikçi ve gelişmiş çözümlerdir. Biliyorsunuz ki sürekli olarak internet ile ilgili arızalar yaşama ihtimali bulunmaktadır. Bu arızalara karşı devamlı çözüm üretilmek zorundadır. Örneğin evinizde internet bağlantısı kesildiyse ve çocuğunuz ders çalışamıyorsa bu durumda sizlere rahatlıkla internet hizmeti sunabiliriz.

İnternet ve Intranet Teknik Servis

İnternet Bağlantı Probleminizi Giderelim

İnternet bağlantıları sıklıkla canınızı sıkan büyük problemler olabilir, ancak bu problemlerin bizde çoğu zaman bir çözümü var. Eğer internet bağlantı probleminden dolayı sorun yaşıyorsanız bu problemi hızlı bir şekilde çözebilmek mümkündür. Bizi arayın ve modem kutunuzdan trafonuza kadar bütün internet altyapılarınızı kontrol edelim ve size sağlam, çalışan bir internet verelim.

Modem Arızası

İnternet ile alakalı en büyük problemlerden biri de modem arızasıdır. Modeminiz sürekli olarak arıza yapıyorsa, sizlere anlık ve hızlı bir internet hizmeti sunabiliriz. Modem arızaları sıklıkla dsl bağlantısında yaşanan bir sorundan dolayı ortaya çıkar, ancak olası bir durumda modem değişimi de yapabilmekteyiz. Modem arızaları genelde düşük hizmet bedelleriyle çözülebilen arızalardır. Eğer sizlerde modem arızası yaşadıysanız sizlere çok hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz.

İnternet Kablo Arızaları

İnternet kabloları çok hassastır ve en ufak sorunda bozulabilirler, eğer internet kablonuzda bir problem varsa, bunu hızlı bir şekilde sizler için çözebiliriz. İnternet kablosu ile alakalı problemler ve bu problemlerin çözümü için yaptığımız en iyi hizmet kablodaki problemleri çözmek, eğer çözülmüyorsa kabloyu değiştirmektir. Genellikle uygun fiyatlara değişim sağlanmaktadır.

Trafo Arızaları

Trafo arızaları çoğunlukla modem veya kabloya bağlı olmayan nedenlerden dolayı meydana gelir. Bu gibi sorunlardan dolayı ortaya çıkan trafo arızalarında yapılacak olan ilk iş, trafo dinamiğini kontrol etmektir, eğer burada bir sorun veya arıza bulamazsak, genelde internet firmasıyla alakalı bir sorun olduğundan dolayı onların ilgilenmesi gerekecektir.

Bağlantı Problemi

Özellikle laptop veya mobil cihazlardan modeme wi-fi ile bağlantı kuramıyor olabilirsiniz. Bu gibi bağlantı sorunlarında çözümü sağlayan temel şey bağlantı probleminin giderilmesidir. Bu gibi problemler genellikle kişinin cihazından kaynaklansa da wifi ile alakalı problemleri çözmede de oldukça usta olduğumuzu söylemeliyim. Bağlantı problemleri konusunda uzman teknik ekibimiz sizlerle iletişime geçecek ve sizlere en kısa sürede sorununuz çözüleceğini ve adresinize geleceğimizi söyleyecektir. Bu sorun için sonra hemen adresinize gelir ve gerekeni yaparız. Üstelik sizlere çok uygun fiyatlara yardımcı oluruz.

Modem Değişimi

Modeminizde bir problem varsa, bunun değişimini sağlayarak rahatlıkla sorunu çözebilirsiniz. Bazı modemler kısa sürede arıza yapabilir, genel olarak modemin ortalama ömrü 10 yıl olsa da bu tarz problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yapılması gereken tek şey, modem değişimi sağlamaktır. Modem değişimi ile internet bağlantı sorunlarınız çok hızlı bir şekilde kökten değişir. Teknik servis ekibimiz birkaç gün içerisinde adresinize ulaşır ve sorununuzu çözer. Modem değişimleri çok pahalı işlemler değildir.

Hız Problemi

Hız problemlerine de el atıyoruz. İnternet bağlantınızda yaşanabilecek olası bir hız problemine anlık ve hızlı çözümler üretmekteyiz. Hız problemi yaşıyorsanız bu problemi hızlıca çözebiliriz. Hız problemlerinde anlık çözümler sunarak internet bağlantınızın kalitesini artırıyoruz. Genel olarak ortalama bir bağlantı son derece kaliteli bir fiyata kurulabilmektedir. Eğer 20mbps internetinizden 5 Mbps hız alıyorsanız bu durumda bağlantı sorununuz var demektir ve bunun çözülmesi gerekir. Hız sorunları genel olarak trafo veya modemden kaynaklanır ancak teknik servis ekibimiz hızlıca sorunu çözer. Genel olarak birkaç gün içerisinde sorunun olduğu adrese gelir ve hız probleminin neden kaynaklandığını bulmaya çalışırız, çoğunlukla da bulur ve çözeriz.

Kopma Problemi

Modemlerde sıkça yaşanan sorunlardan biri de bağlantı kopma problemidir. Bu sıkça yaşanan bir sorundur. Eğer bağlantınız sürekli olarak kopuyorsa, internette bir şeyler izleyemiyor bir şeyler okuyamıyorsanız sebebi trafonuz veya modeminiz olabilir. Kopma problemlerine hızlı bir şekilde bakıyor ve tamir ediyoruz. Genel olarak teknik servis ekibimiz en geç 1-2 gün içerisinde kapınıza kadar geliyor ve hızlı bir şekilde sorununuzu çözüyor tamir ediyor. Tamir işleminden sonra istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Kopma problemi yaşamamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve hızlı bir şekilde bizden destek alın.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.