EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Kamera ve Görüntü Sistemleri Teknik Servisi

Kameranın icadından bu yana pek çok gelişme meydana geldi. Bunlardan birisi de güvenlik sistemleri. Kameranın yaygın bir şekilde güvenlik aracı olarak kullanılmaya başlaması 1980’lerin sonları ve 1990’ların başlarına denk gelir.

Kamera ve Görüntü Sistemleri Teknik Servisi

Hatta o yıllarda bile çok da yaygın olduğunu söyleyemeyiz aslında. Kamera sistemlerinin gelişmesiyle birlikte, dükkân ve işyerleri, konut ve diğer yapıların güvenliği maksimum düzeyde sağlanır hale geldi. Bu açıdan kamera ve güvenlik sistemlerinin önemi yadsınamaz. Biz de bu sistemde size yüksek güvenlik sağlamak amacıyla kamera ve görüntü sistemleri teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız alarm sistemi, işyerleriniz veya konutlarınıza takılabilen 24 saat görüntü ve ses kaydeden kamera cihaz sistemlerine verilen addır. 24 saat boyunca kesintisiz kayıt yaptıklarından dolayı oldukça sevilmektedirler. Güvenlik sisteminde yaşanabilecek en ufak bir sorun durumunda, harekete bağlı sensörlerle çalışan kameralar sayesinde net bir görüntü alabilmek mümkün hale gelir. Bu sayede kamera aracılığıyla net bir şekilde birçok yerden görüntü alabilir hale gelirsiniz.

İşyerinizde bir hırsızlık durumu olması halinde, kameralar bunu net olarak kaydeder ve hatta duruma bağlı alarm bile çalabilir. Tüm bunlar hassas sensörler aracılığıyla net bir şekilde kaydedilmekte ve tüm işlemleriniz net bir şekilde çözülebilmektedir. Hırsız alarma sistemini sizlere tavsiye ediyoruz.

Yangın Alarmı Sistemi

Kameralarımız 24 saat boyunca kesintisiz kayıt alarak olası bir yangın durumunda, yangın mahalline odaklanır ve fıskiyeleri harekete geçirir. Bu gibi yangın durumlarında hızlı ve anlık müdahale yapılmaktadır. Yangın alarmı sistemi sayesinde sizlerde anlık ve hızlı bir şekilde çözüm hizmeti alabilirsiniz.

AHD Kamera Sistemleri

AHD kameralar, gece gündüz 24 saat kayıt yapma ve hareket etme özelliğine sahiptirler. Tek yöne bakmazlar sürekli hareket ederler. Kameralar, uzman ekibimiz tarafından özenle hazırlanır ve tüm koşullarda dahi kameralar 24 saat boyunca görülmesi gereken her yeri anlık olarak gösterir. Bir kameranın yönü değiştiğinde, başka bir kamera o yöne bakar ve dolayısıyla anlık ve hızlı bir koruma sağlar. AHD kameralar, işyerlerine onlarca adet olarak takılabilir, güvenli hızlı ve anlık koruma sağlarlar.

IP Kamera Sistemleri

IP Kameralar, genel olarak diğer birçok kamera sistemiyle benzer bir şekilde çalışır fakat gece görüşü özelliği ile daha net ve keskin görüntüler sunar. Bu sayede gece rahatlıkla görüntü alabilmek mümkün hale gelir. Eğer geceleri net ve keskin bir görüntü arıyorsanız, IP kameralar size bunu verecektir, net ve sağlam bir görüntü alırsınız. Ip kameralar, oldukça uygundur ve onlarca adet kurulabilir.

Konut Koruma Sistemleri

Kapıyı biri çaldı ve kim olduğunu merak mı ediyorsunuz. Kameralı diyafon özelliği ile evinize gelen kişinin kim olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu sayede oldukça kolay bir şekilde kendinizi koruyabilirsiniz. Kameralı diyafon, tek bir tuşla kapıyı açmanızı ve kapıya gelen kişiyle konuşabilmenizi sağlar. Ayrıca kamera özelliği ile karşı tarafı çok net bir şekilde görmenizi sağlar.

Kameralı diyafon sistemleri özellikle çok daireli evlere yapılırsa uyguna gelir. Genelde tek bir adet yaptırmaya göre %40’a varan daire başı indirim fırsatı sağlar. Bu açıdan çok tercih edilesidir denilebilir. Konut koruma sistemlerini bu şekilde tercih ederseniz emin olun sizlerde çok karlı çıkacaksınız.

Speed Doma Kamera Sistemleri

Speed dome kameralar 365 derecelik bir görüntü imkânı sunar. Bu kameralar herhangi bir tarafı çekmezler, kameraların her bir kısmında bulunan mercekler aracılığıyla herhangi bir kör nokta olmadan mekânın tamamını görebilir ve denetleyebilirler. Ayrıca herhangi bir merceğe tıklayarak kamerayı istediğiniz yöne hareket ettirme imkanına da sahip oluyorsunuz yani kameralar kolaylıkla kontrol edilebiliyor.

Ev Kamera Sistemi

Evinizi 7/24 izlemek isterseniz, ev-kamera sistemlerini kullanabilirsiniz. 24 saatlik kayıt alma şansı bulunan bu kameralar, 365 derece kayıt yapabildiği için tek bir cihazla 500m2’ye kadar alanı görüntüleyebilirler. Ayrıca gece görüşü sayesinde net bir görüntü sağlarlar. Oldukça uygun fiyatlı olan bu sistemler rahatlıkla evinizin görüntülerini almanızı sağlar ve yine rahatlıkla kullanım konforu sunar. Ayrıca yangın alarm sistemine bağlanarak olası bir yangında fıskiyeleri açmanızı da sağlayabilir. Son derece konforlu ve kaliteli olan bu sistem son derece uygun fiyatlara edinilebilmektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.