EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Müzik Seti Teknik Servis

Müzik seti aniden uğuldamaya başlarsa, bir hoparlörden ses kesilirse, tamamen çalışmayı bırakırsa veya çevreyi rahatsız edecek kadar yüksek ses veriyorsa bunun ilk nedeni, anahtarların, fişlerin, terminallerin, jakların ve manuel kontrollerin kirlenmiş olmasıdır. Harici parçaların temizliği kullanıcı tarafından yapılsa da, içinde hassas parçaların bulunduğu mühürlü bir kabini açmak ancak teknik servisin işidir.

Müzik Seti Teknik Servis

Müzik seti birden çalışmayı durdurursa ancak üzerindeki panel ışıkları yanmaya devam ediyorsa, alıcının arka panelinde hoparlör bağlantılarının yanında bulunan hoparlör sigortaları yanmış veya devre kesiciler arızalanmış olabilir. Bu durumda yanmış sigortaların değiştirilmesi ya da devre kesicinin sıfırlanması gerekir. Bu işin de bir teknik serviste yapılması önerilmektedir.

Bazen bir teknik arıza tespit edilmediğinde cihazın fabrika ayarlarına geri döndürülmesi gerekir. Bu iş müzik setinin modeline bağlı olarak farklı şekillerde yapılıyor olabilir. Bu nedenle bütün ayarların sıfırlanması işinin bir teknik serviste yapılması yararlı görülmektedir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektronik cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, müzik setleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.