EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Ses Sistemi Teknik Servis

Bir ses sisteminde, ses seviyesi, sesi yükseltememe veya diğer ses olmama sorunları yaşanabilir. Arka surround ses hoparlörlerinden düşük ses geliyor veya hiç ses gelmiyor olabilir. Harici hoparlörler bağlandığında ses düzeyi çok düşüyor olabilir. Ön sol ve sağ hoparlörlerden gelen ses seviyesi çok düşük olabilir. Eğer ses siteminin düzenli bakımları ve temizliği yapılıyorsa ve sistemin dış bağlantılarında bir sorun görülmüyorsa arızanın nedeni hoparlörlerde ya da ses sisteminin içindeki kartlarda olabilir. Her durumda bir teknik servisin müdahalesi gerekmektedir.

Ses Sistemi Teknik Servis

Çıkışına hoparlör bağlı bir ses sisteminin hiç çalışmaması durumunda, çatlak ve soğuk lehim kontrolünün yapılması, kart üzerinde çok ısınan transistör varsa değiştirilmesi, besleme girişinde gerilim yok ise giriş sigortası ve giriş anahtarının kontrol edilmesi, gerilim kablosu arızalı ise değiştirilmesi, trafo yanmışsa değiştirilmesi, besleme katındaki diyot ve transistörlerin kontrol edilmesi ve terminallerindeki bağlantıların kontrol edilip değiştirilmesi gerekir. Bütün bu işler uzmanlık gerektirir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektronik cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, ses sistemleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.