EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Tablet Bilgisayar Teknik Servis

Tablet bilgisayar, genel olarak bir mobil işletim sistemi ve dokunmatik ekran işleme devresi ve ince, düz ve şarj edilebilir bir pil içeren bir mobil cihazdır. Esas olarak diğer bilgisayar türleri ile aynı işleve sahip olsalar da bazı giriş/çıkış yeteneklerinden yoksundur.

Tablet Bilgisayar Teknik Servis

Genelde kullanıcılar tablet bilgisayarlara yönelik şikayetleri şunlardır: tablet açılmıyor veya kapanmıyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, ekran çok karanlık, bataryası şarj olmuyor ya da tablet çok ısınıyor ve kendi kendine kapanıyor. Bunların bir kısmı küçük müdahaleler ile düzeltilse de sorunun altında yatan gerçek nedeni bulmak için tablet bilgisayarın bir teknik desteğe götürülmesi gerekir.

Örneğin dokunmatik ekran, tablet fiziksel olarak hasar gördüğünde arızalanabilir. Ayrıca aşırı ısınma sorunu devam ederse, bataryanın değiştirilmesi gerekebilir. Keza kullanıcı ile uygulamalar arasındaki birincil etkileşim modu dokunmatik ekrandır ve bu hayati derecede önemlidir. Tablete verilen herhangi bir hasar, cihaza darbe veya çizik, dokunmatik ekranı bozar. Düşen veya aniden çalışmayan bir tablet, bu yüzden sayısallaştırıcıyı ana karta bağlayan kabloyu etkiler ve görüntü ve yanıt verme sorunlarına neden olabilir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektronik cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, tablet bilgisayarlar için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.