EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Televizyon Montaj Servisi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte evimizde birçok farklı elektronik eşya bulunmaya başlamıştır. Aynı zamanda bu elektronik eşyaların montaj ve servis hizmetleri de oldukça önemlidir. Bu detayların dikkate alınarak seçilmiş oldu televizyon montajı için usta ekibimiz ile birlikte evlerinize gelerek sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Firma tarafından gönderilen veya kendinizin mağazalardan satın almış olduğu televizyonlarınızı talep etmeniz halinde evlerinize gelerek montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Televizyon Montaj Servisi

Kimi müşteriler kendileri dayanamayarak kutu açılımını yapmaktadırlar. Bu hareket çok önermediğimiz bir durumdur. Heyecan ile birlikte açmış olduğunuz bu kutular sizin sıkıntı çekmenize neden olabilecek sonuçlar doğurabilmektedir. Kutu açılımı teknik servis gelmeden yapıldığı takdirde, kutu içerisinden çıkan televizyonun darbe almış veya teknik arızasının olmasına bakılmaksızın Garanti kapsamından çıkma durumu olabilmektedir.

Bu duruma dikkat ederek TV servisi ekiplerinin gelmesine kadar kutuya dokunmayınız. Ekiplerimiz geldiği andan itibaren kutunun açılıp açılmadığına bakarak işlerine başlayacaklardır. Kutuyu açarak kuruluma başlayan ekiplerimiz, sizlerin de istemiş olduğu bölüm ve duvara televizyon montajı işlemini gerçekleştirerek rahat edebileceğiniz bir yükseklikte duvara monte edebilirler. Eğer TV masanız mevcut ise ayak kurulumları yapılarak televizyonunuz aktif olarak kullanabileceğiniz duruma getirilecektir.

Kuruluma gelecek olan ekiplerimiz sigortalı ve işlerinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Evinize gelecek olan her insana günümüz koşullarında güvensizlik olabilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek ve güvenilir bir çalışma ortamı oluşturabilmek için ekibimiz içerisinde uzun zamandır yer alan ve güvenilir kişiler ile birlikte iş hayatımıza devam etmekteyiz. Ekibimiz ile birlikte 7/24 aramanız halinde sizlere yardımcı olmak için hizmet içerisindeyiz. Gerekli olan en müsait güne randevunuz oluşturulacak ve ekip arkadaşlarımız tarafından size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Kaliteli Hizmet

TV serisi olarak tüm televizyon kurulumlarınızı en kaliteli ve güvenli şekilde yapıyoruz. Yıllardır sektör içerisinde çalışan arkadaşlarımız ile birlikte sizlerin hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Sizlere sunmuş olduğunuz her hizmette olduğu gibi, televizyon montajı ve buna benzer tüm işlerde de kalitemizi göstererek memnun kalacağınız hizmetleri sergilemeye devam ediyoruz.

Televizyon montajını sırasında belirlenen herhangi bir aksaklık veya sistemsel hata olduğu takdirde ekiplerimiz tarafından incelenecek ve gerekirse servis tarafından televizyonunuz geri alınarak gerekli işlemler yapılacaktır. Bu gibi durumlar yaşandığı zaman işlerinde iyice tecrübe sahibi olmuş ve en iyi kararı verebilecek olan ustalarımıza süreç hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir ve net cevaplar alabilirsiniz.

Bu söylemiş olduğumuz durum genelde çok fazla rastlanmasa da, yine de tedbirli olunmalı ve kutu açılımı için ekip arkadaşlarımız beklenmelidir. Kurulum sırasında ekibimiz tarafından televizyon montajı ile birlikte gerçekleşecek olan güncelleme hizmetimiz ve kurulum işlemleri yapılarak televizyonunuz sizlere teslim edilecektir.

Televizyon Değişimi

Günümüzde artık her evde mutlaka olan televizyonlar birçok seçeneğe ayrılmış durumdadır. Daha önceleri tüplü ve ağır bir kilograma sahip olan televizyonlarımız, artık olabildiğince hafif ve gelişmiş teknolojiye sahiptirler. Her sene yeni bir teknoloji ve güncelleme ile farklı modellerin çıkmış olduğu televizyon dünyasında gelişmeleri takip ederek televizyonlarını değiştiren birçok kullanıcı bulunmaktadır. İnce ve geniş ekran ara yüzüne sahip olan günümüz teknolojisindeki televizyonların dahi artık eski olarak görüldüğü bilinmektedir.

Eskiden sadece TV izlemek için açılan televizyonlarımız şu anda internet kullanımı ve Android özelliklerinden dolayı insanların kullanmış oldukları teknolojik alet haline gelmiştir. Teknolojiyi takip eden insanların ise her sene televizyon değiştirmesi gereksinim haline gelmiştir. Bu gibi durumlarda ise televizyon montajı hizmeti her daim gerekli olmaktadır. Bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en hızlı şekilde geri dönüş yaparak işlerinde uzman ekibimiz ile kaliteli bir hizmet sağlayacağız.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.