EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Televizyon Teknik Servis

Bazen televizyon açılır ancak görüntü olmaz. Televizyonun kurulumunda ve bağlantılarında bir sorun yoksa bu durumda sorunu ancak bir teknik servis çözebilir.

Televizyon Teknik Servis

Televizyonun açılma süresi her gün biraz daha uzuyorsa, bu arızanın sebeplerinin başında güç kontrol ünitesi gelir. Bu ünitenin çıkış kartındaki elektrolitik kondansatörler değer kaybediyor olabilir. Bu durumda da yapılacak ilk şey bir teknik servise gitmektir. Aksi halde kullanmaya devam edilirse bundan ana kart zarar görebilir ve onarım maliyeti yükselebilir.

Televizyon bir süre çalıştıktan sonra kapanıyorsa ve ayarlarda bir sorun yoksa, bir devrenin aşırı ısınıyor olması mümkündür. Bu durumda yine bir teknik servis gereklidir.

Ekranda yatay çizgiler olması, eğer televizyon plazma model ise bufer kartı yüzünden, LCD veya LED model ise CTRL kartı yüzünden olabilir. Her durumda ekranın kendisinden de kaynaklanıyor olabilir. Bu arıza ancak bir teknik serviste giderilebilir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektronik cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, televizyonlar için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.