EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Uydu Alıcısı Teknik Servis

Bir uydu çanağı kurulduğunda doğru hizada sabitlenir, ancak çanak zamanla kayarsa veya aşırı rüzgar veya harici bir kuvvet nedeniyle yönü değişirse, bu onun düzgün çalışmasını engeller. Çanağı yeniden hizalamak için teknik destek almak gerekir.

Uydu Alıcısı Teknik Servis

Alıcı ile uydu çanağı arasındaki hatalı veya gevşek koaksiyel kablo, sinyalin geçmesini engelleyebilir. Özellikle dış mekandaki kablolar ile ilgili sorun çıkması olasılığı çok yüksektir. Bu tür kontroller için yine için teknik destek almak gerekir.

Büyük fırtınalar ve kötü hava koşulları sonrasında sinyal geri gelmeyebilir. Bu durumda da teknik destek almak yerinde olur.

Çanak düşük bir seviyeye kurulmuşsa, uydu çanağının sinyal alması güç olabilir. Bu durumda çanağın yerini değiştirmek gerekebilir.

Çanak kırılmış olabilir ve çanak ile alıcı arasındaki sinyal bozulabilir. Bir uydu çanağı şekilsiz veya paslanmışsa, uydu sinyalleri çanaktan yanlış açılarda seker. Bu nedenle, çanak hasar görmüşse, yenisiyle değiştirmek gerekir.

Ancak sorunun kendisi uyduda değil alıcıda olabilir. Bu durumda bir teknik destek almak zorunlu hale gelmiştir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektronik cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, uydu alıcıları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.