EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Kurumsal

Tecrübeli Personel

Teknik destek hizmetleri veren kuruluşlar için çok önemli iki faktör vardır. Birincisi verilecek hizmet için güçlü bir teknik altyapıya sahip olmak, ikincisi ise deneyimli ve eğitimli bir çalışan kadrosuna sahip olmak. Bu iki faktör birbiriyle içiçedir.

Tecrübeli Personel

Yani ne kadar güçlü bir altyapınız olsa da deneyimli ve eğitimli bir personele sahip değilseniz başarılı olmanız mümkün değildir. Aynı şekilde ne kadar eğitimli ve deneyimli elemanlara sahip olsanız da sağlam bir teknik altyapınız yoksa yine başarılı olmanız mümkün değildir.

Bu iki kaynak da teknik destek hizmetleri veren kuruluşlar için önemlidir. Bu kuruluşlar personel kaynağı açısından iki yönlü dikkatli olmak zorundadırlar. Birincisi kadrolarına katacakları elemanların seçimi konusunda, ikincisi ise mevcut iyi elemanların firmada tutulması konusunda.

Şirketimiz kurulurken, bu sektörde çalışan eğitimli, deneyimli ve güvenilir çalışanlara sahip olmayı ilke edinmiştir. Bu doğrultuda elemanlarını seçmiş ve yola çıkmıştır. Sonrasında da güvendiği bu elemanları şirket bünyesinde tutmak için özen göstermiştir.

Bugün gelinen noktada şirketimizde çalışan elemanlar, kendilerine güvenen ve yaptıkların işin bilincinde olan kişilerdir. Birinci hedefleri müşterilere hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet vermektir. Bunu yapabilmek için şirketimizde çalışmaktan mutlu olamaları gerekir. Şirket olarak biz, çalışan memnuniyetine önem veriyoruz. Çalışanlarımız işlerini sahiplendikleri ölçüde, hem onlar hem şirketimiz kazanacaktır.

Şirketimiz yöneticileri ve çalışanları, eğitimli, deneyimli ve alanlarında uzman kişilerdir. Bu, eleman alımında üzerinde durulan en önemli kriterdir. Aynı zamanda çalışanlarımız, bilgisayar ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından izlemekte ve yenilikleri takip etmektedir. Nasıl bilgisayar ve iletişim tekonolojileri baş döndüren bir hızda gelişiyorsa, bu gelişmelerin gerisinde kalmak demek, gittikçe işe yaramaz olmak demektir. Şirketimizde çalışan herkes kendisini geliştirdiği ölçüde başarılı olacaktır.

Bilgisayar teknik destek hizmetleri veren kuruluşlar, kadrolarında tecrübeli ve kendini geliştiren eleman çalıştırmıyorsa, rakiplerinden geri kalacaktır. Şirketimiz bu bilinçle hareket etmektedir.

Ancak bilgisayar ve iletişim teknolojileri o kadar geniş bir alan ki, herkesten herşeyi bilmesini beklemek doğru değildir. Bu yüzden belli konularda uzmanlaşmak gerekir. Şirketimiz de bu açıdan hizmet verdiği konular itibariyle çalışanların uzmanlaşmalarına önem vermektedir. Şirketimizin ana faaliyet dalları şunlardır: bilgisayar servisi, server servisi, laptop servisi, yazıcı servisi ve ağ/network servisi. Çalışanlarımızın da bu servisler bazında tecrübeli ve uzman olmalarına özen gösteriyoruz.

Şirketimizin İletişim Merkezi, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da müşterilerine hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam edecektir. Sahip olduğumuz şu kalite belgeleri de bunun kanıtıdır: ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.