EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Medikal Cihazlar Teknik Servis

Ameliyathane Masası Teknik Servis

Bir ameliyat masasının belli başlı bileşenlerinin başında el kontrolü gelir. Bu düşmeye ve arızalanmaya her an açık parçalardan biridir. Ayrıca kablosu bir kez hasar gördüğünde, el kumandası tüm işlevselliğini kaybeder.

Ameliyathane Masası Teknik Servis

El kumandası temelde diğer herhangi bir uzaktan kumanda gibidir. Bir düğmeye basılırsa bir fonksiyon devreye girer. Her tür bilgisayar kartında olduğu gibi, lehimleme ve mikroçiplerin kalitesinde farklılıklar olabilir ve bir arıza çıkarabilir.

Herhangi bir ürün veya ekipmandaki hareketli parçaların zaman içinde bazı kalibrasyon sorunları yaşaması mümkündür. Bu durum ameliyat masaları için de geçerlidir.

Ameliyat masalarında yaygın karşılaşılan bir arıza yanal eğim ile ilgilidir. Masa ya maksimum derecesine ulaşmaz, ya normal seviyeye dönmez, ya da yanal eğim olması gerekenden daha fazladır.

Hastaların ağırlığına bağlı olarak masanın gücü bir süre sonra zayıflık belirtileri gösterebilir. Bütün bu sorunların yaşanmaması düzenli bakımların ve onarımların bir teknik serviste yapılmasına bağlıdır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, medikal cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, ameliyathane masaları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.