EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Medikal Cihazlar Teknik Servis

Cerrahi Aspiratör Teknik Servis

Cerrahi aspiratörler, aspirasyon ve solunum engellerine karşı ilk savunma hattıdır. Yine de özellikle yanlış kullanım veya acele uygulanan bakımlar yüzünden risksiz değildir. Cerrahi aspiratörlerin bakım ve onarımlarının bir teknik serviste yapılması önemlidir. Aksi halde hastalar, bazıları hayati tehlike oluşturabilen önlenebilir durumlar yaşayabilir.

Cerrahi Aspiratör Teknik Servis

Aspirasyonun kullanımında en büyük risk hipoksidir. Aspirasyonun uzun süre kullanımında dokularda oksijen oranı düşebilir. Aspirasyon çalışmıyor veya salgılar yavaş hareket ediyorsa cihaz durdurulmalı ve arıza giderilmelidir.

Arızalı bir aspirasyon cihazı, ciddi travmatik yaralanmalarla neden olabilir. Tıkalı vakum boruları, hastaların hayatını riske atabilir.

Cihaz etkisiz bir emme yapıyorsa bu da büyük bir risktir. Emmenin başarısız olması durumunda, hastanın aspirasyon aldığı duruma bağlı olarak hipoksiye, kalp durmasına ve hatta ölüme neden olabilir. Bazı aspirasyon makineleri, yeteriz bakım ya da bir arıza yüzünden tutarlı aspirasyon sağlayamaz ve cihaz güç kaybeder.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, medikal cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, cerrahi aspiratörler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.