EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Medikal Cihazlar Teknik Servis

Endoskopi Cihazı Teknik Servis

Ne yazık ki, bir hastanede veya başka bir sağlık kuruluşunda kullanılan tıbbi cihazlar her zaman doğru çalışmamaktadır. Endoskopi cihazları da genellikle çalışır durumda gelir ancak zamanla bozulur. Bunun nedeni yetersiz bakım, yanlış depolama veya aşırı kullanım olabilir.

Endoskopi Cihazı Teknik Servis

Bir endoskopi cihazı yanlış tasarlanmış veya hatalı üretilmişse bundan üretici firma sorumludur ve bu ürünleri geri çağırması gerekir. Ancak bakımlarının yetersiz yapılması veya aşırı kullanım yüzünden arızalanmışsa bir teknik destek gerektirir.

Üreticiler en son mikroişlemci tabanlı teknolojiyi bünyelerine kattıkça tıbbi ekipman daha akıllı hale gelmiştir. Bir endoskopi arızası herhangi bir zamanda kontrol programındaki doğal hatalardan kaynaklanabilir, ancak bunun yazılımın bozulmasına neden olabilecek elektriksel parazit etkileriyle başa çıkmak için tasarlanmış olması özellikle önemlidir.

Sık karşılaşılan endoskopi onarımları, hava veya su kanalının değiştirilmesi, açı ayarı, hava veya su memesinin tıkanması veya değiştirilmesi, hava veya su kanalı değişimi, değişken sertlik ayarı, kontrol düğmesi değiştirme, biyopsi kanalının değiştirilmesi, emiş kanalının değiştirilmesi ve minör ve majör sıvı invazyonudur.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, medikal cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, endoskopi cihazları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.