EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Medikal Cihazlar Teknik Servis

Göz Cihazları Teknik Servis

Tonometre çok eskiden beri göz küresinin içindeki sıvıların basıncını ölçmek için kullanılan bir cihazdır. Foropter, hastanın kırma kusurunu ölçmek ve gözlük numaralarını belirlemek için kullanılan temel araçlardan biridir.

Göz Cihazları Teknik Servis

Retinoskop, hastanın belirli fiziksel veya zihinsel durumlar nedeniyle geri bildirimde bulunamadığı durumlarda, kırma kusurunu ölçmek ve gözlük numaralarını belirlemek için kullanılır.

Otorefraktör de gözlerin kırma kusurunu ölçmek için kullanılan başka bir cihazdır. Snellen şeması, hastadan belli bir mesafeye yerleştirilmiş ve azalan büyüklük sırasına göre alfabeler içeren dijital bir çizelgedir.

Retina kamerası, gözün iç yüzeyinin, tipik olarak retinanın görüntüsünü yakalamak için kullanılan bir cihazdır. Kendisine bağlı bir kamera ile özel bir düşük güçlü mikroskoptur.

Oftalmoskop, gözün içini incelemek için kullanılan bir başka araçtır. VT 1 görsel ayırıcı, büyük görsel sorunları hızlı bir şekilde teşhis etmek ve belirlemek için kullanılan yüksek performanslı bilgisayarlı bir araçtır.

Bu araçların kalibre edilmiş ve bakımlarının yapılmış olması ve arıza durumunda mutlaka bir teknik servise gidilmesi gerekir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, medikal cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, göz cihazları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.