EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Medikal Cihazlar Teknik Servis

Hasta Yatağı Teknik Servis

Hastanelerde üç tip hastane yatağı kullanılmaktadır: manuel, yarı elektrikli ve tam elektrikli. Fonksiyonel olarak kullanım amaçları aynıdır, ancak kullanım şekilleri farklıdır. Genel olarak bu yataklar, zemine paralel ve belirli bir yükseklikte kilitli sabit platformlardır.

Hasta Yatağı Teknik Servis

Hasta yatakları, yatağın şeklini, yüksekliğini ve hatta yatağın yüzey açısını değiştirmeye izin veren mekanizmalara sahiptir. Her ayar bir amaca hizmet eder ve hastanın konforuna, güvenliğine ve tedavisine katkıda bulunur.

Manuel yataklardan tam elektrikli yataklara gittikçe kompakt hale gelen bu yataklar, doğal olarak mekanik, elektrik ve elektronik aksamlara sahiptir. Bunların her birinin farklı arızalanma durumları olmakta ve teknik servislerde farklı bakım ve onarım işlemleri uygulanmaktadır.

Hastane yatakları zamanla arızalanmaya başlar. Hastalar için en çok karşılaşılan sorunlardan biri kontrolör arızasıdır. Çoğu durumda, kumanda arızalanır ve komutu algılamaz. Bazen de yanlış komutlar yüzünden hasta yatağı kullanılmaz duruma gelir. Arıza durumunda yatak olması gerektiği gibi çalışmıyorsa, gün içinde hastanın konforu bozulur ve rahatsız olur. Bu durumda mutlaka teknik servis çağrılmalıdır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, medikal cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, hasta yatakları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.