EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Medikal Cihazlar Teknik Servis

Hastabaşı Monitörü Teknik Servis

Hasta takibi esas olarak hastanın kan basıncı, kalp atış hızı, ateşi, yaşamsal belirtileri, kandaki oksijen seviyesi, kan şekeri seviyesi ve nabız gibi bir dizi değerlerini belirlemeye yönelik cihazların kullanımını içerir. Bu tür cihazların yarattığı problemlerin başında, örneğin kablo arızaları ve aşınmış konektörler gibi donanım sorunları gelmektedir.

Hastabaşı Monitörü Teknik Servis

İdeal bir hastabaşı monitörü, hasta izleme bilgilerini mümkün olduğunca verimli bir şekilde aktarmalı, yanlış pozitif alarmları önlemeli ve hasta izlemedeki sorunları iyileştirmek için tasarlanmış teknolojileri kullanmalıdır.

Kapsamlı ve yüksek hassasiyetli hastabaşı monitörlerinden beklenen doğruluk ve verimliliğni elde edilmesi, bunların, bir teknik serviste düzenli bakımlarının yapılmasına ve gerekli durumlarda arızalarının giderilmesine bağlıdır.

Yanlış hastabaşı monitör okumaları, hastaya verilen hatalı anestezi miktarına, yanlış ilaç verilmesine veya yanlış bir teşhise neden olabilir.

Esasen yasal düzenlemelere uymak açısından da hastabaşı monitörler dahil tüm tıbbi ekipmanın bakımı zorunludur.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, medikal cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, hastabaşı monitörleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.