EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Medikal Cihazlar Teknik Servis

Laboratuvar Cihazları Teknik Servis

Araştırma geliştirme faaliyetleri olsun, teşhis ve tedavi amaçlı olsun ya da belgelendirme işlemleri için olsun işletmelerin büyük önem verdikleri laboratuvar hizmetlerinde herhangi bir hatanın veya gecikmenin olmasına kimse katlanamaz. Küçük arızalar bile yüksek maliyetli yatırımlara, fikri mülkiyete ya da yıllarca süren araştırmalara zarar verebilir. Daha da önemlisi arızalar, laboratuvar güvenliği sorunlarına ve genel kaosa yol açar.

Laboratuvar Cihazları Teknik Servis

Bu tür laboratuvar ekipmanı arızalarına neden olan en yaygın problem kalibrasyon hatalarıdır. Laboratuvar ekipmanının düzenli olarak kalibre edilmemesi, verilerin yanlış çıkmasına neden olur.

Diğer tüm makine parçaları gibi, laboratuvar malzemeleri de yıpranır ve çalışmayabilir. Laboratuvar ekipmanlarının da uzun ömürlü olması için düzenli bakım ve onarımlara ihtiyacı olmaktadır. Özellikle daha büyük ve hassas ekipmanın düzenli bakımı, kullanım ömrünü uzatır.

Endüstriyel laboratuvarların periyodik denetimlerinin yapılmaması da erkek uyarı almak ve olası kazaları meydana gelmeden önlemek bakımından önemlidir.

Diğer taraftan numuneleri ve araştırma sonuçlarını kaybetmek, laboratuvarın ciddi güven ve prestij kaybına neden olur.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, medikal cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, laboratuvar cihazları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.