EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Medikal Cihazlar Teknik Servis

Nöroloji Cihazları Teknik Servis

Nöroloji cihazları, Alzheimer hastalığı, Parkinson hastalığı, majör depresyon, epilepsi, omurilik yaralanması ve travmatik beyin hasarı gibi çeşitli nörolojik bozuklukların ve durumların teşhis edilmesine, önlenmesine ve tedavisine yardımcı olan cihazlardır.

Nöroloji Cihazları Teknik Servis

Nörolojik cihazlar, işitme ve görmenin geri kazanılmasına yardımcı olmak ve uzuv kaybı veya doğuştan uzuv farklılıkları olanlar için daha fazla işlev sağlamak için de kullanılmaktadır.

Bugünün tıp dünyasında artık nörolojik bir hastalığı daha doğru teşhis etmek ve belirli bir tedavinin ne kadar işe yaradığını test etmek için güçlü ve doğru araçlar kullanılmaktadır. Bu araçlar, nörolojik bir bozukluğu veya başka bir tıbbi durumu doğrulamaya veya ekarte etmeye yardımcı olan hayati araçlardır. Ancak sorun bu araçların doğru kalibre edilmeleri ve arızalanmadan çalışmalarıdır.

Örneğin beyin taramalarında kullanılan bilgisayarlı tomografi, manyetik rezonans görüntüleme ya da tek foton emisyonlu bilgisayarlı tomografi gibi cihazların arıza yapmamaları düzenli bakımlarının yapılmasına bağlıdır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, medikal cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, nöroloji cihazları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.