EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Medikal Cihazlar Teknik Servis

Yoğun Bakım Cihazları Teknik Servis

Yoğun bakım ünitelerinde tıbbi cihazların işlevi ve bakımına yönelik çeşitli teknik sorunlar ortaya çıkmaktadır. Yoğun bakım ünitesinde hasta izleme sistemi, ventilatör sistemi, elektrokardiyogram (EKG) makinesi, ultrasonografi makinesi, taşınabilir röntgen makinesi, etilen oksit sterilizatörü, emme pompası, arter kan gazı makinesi, defibrilatör ve benzer birçok tıbbi cihaz bulunmaktadır. Bu cihazlar teşhis, hasta izleme veya tedavi amaçlı kullanılmaktadır.

Yoğun Bakım Cihazları Teknik Servis

Ancak bu sayılan cihazlar her elektrikli ve elektronik cihaz gibi arıza yapma riski taşımaktadır. Bunun önüne geçmek için atılacak temel adım, bu cihazların bakım ve onarımlarının yetkili teknik servilerde yapılmasını sağlamaktır. Neticede yoğun bakımda insan hayatı söz konusudur ve tüm müdahaleler zamana karşı yapılmaktadır.

Örneğin solunum cihazları, yoğun bakım ünitelerinde hastalara hayat kurtarıcı destek sağlar. Müdahaleler enstalasyona bağımlı hastalar için güvenlik açısından kritik öneme sahiptir. Hasta sağlığı açısından ventilasyon cihazlarının kusursuz çalışması gerekir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, medikal cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, yoğun bakım cihazları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.