EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Basınç Ölçer Teknik Servis

Basınç ölçerler, birçok nedenle arızalanabilir: mekanik titreşim, aşırı sıcaklık, basınç yükselmeleri, aşırı basınç, korozyon, tıkanma ve yanlış kullanım.

Basınç Ölçer Teknik Servis

Basınç ölçerler, bir uygulamanın uyarı sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu cihazlar, basıncı sürekli ölçerek kullanıcıların bir işlemin nasıl çalıştığını takip etmelerini sağlar. Göstergeler sağlamdır ve zorlu koşulların üstesinden gelebilir. Bununla birlikte, belirli bir uygulama veya koşul için tasarlanmadıysa, en zorlu enstrümanlar bile arıza yapabilir.

Üretim tesislerinde kullanılan basınç göstergesi arızasının ana nedeni titreşimlerdir. Titreşim, gösterge doğruluğu üzerinde iki şekilde olumsuz bir etkiye sahiptir. Öncelikle bir gösterge titreştiğinde kadrandaki işaretçiyi okumak zordur. Ayrıca titreşimden kaynaklanan artımlı hasar, sonunda bir işaretçiyi sıfırdan uzaklaştırabilir ve yanlış okumalar üretebilir.

Bu arada farklı göstergelerin aşırı sıcaklıklar için farklı toleransları vardır. Basınç keskin bir şekilde arttığında ve ardından aniden düştüğünde bu durum, bu koşul için tasarlanmamış göstergelerde sorunlara neden olabilir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, basınç ölçerler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.