EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Donma Noktası Test Cihazı Teknik Servis

Genel olarak donma noktası analizörü, havacılık yakıtlarının, motor soğutma sıvısı çözeltilerinin, ön cam antifriz sıvılarının, buz çözücü sıvıların, fren sıvılarının ve diğer petrol ürünlerinin donma noktasını hassas bir şekilde tespit etmek amacı ile tasarlanmış bir cihazdır.

Donma Noktası Test Cihazı Teknik Servis

Aynı zamanda bu cihazlar endüstriyel organik kimyasalların katılaşma noktasının otomatik olarak belirlenmesi için geliştirilmiştir. Bu cihazlar eksi 90 dereceye kadar soğutma yapabilen, yerleşik bir kloroflorokarbon içermeyen soğutma sistemine sahiptir.

Genelde bu cihazlar, çeşitli test yöntemleri için önceden tanımlanmış ayarlara sahiptir ve ayrıca kullanıcının kendi test yöntemini oluşturmasını sağlar.

Donma noktası test cihazı mobil bir cihazdır ve mekanik ve elektronik parçalar taşımaktadır. Buna karşılık düşmelere ve çarpmalara çok açıktır. Bu nedenle cihazların uzun ömürlü olması ve doğru ölçümler elde edilmesi için bakım, onarım ve kalibrasyon işlemlerinin mutlaka yetkili bir teknik serviste yaptırılması gerekmektedir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, donma noktası test cihazları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.