EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Elektriksel Güvenlik Test Cihazı Teknik Servis

Elektrik kullanan herhangi bir ürün veya kuruluş için güvenli çalışma standartlarını sağlamak amacı ile elektrik güvenlik testi gerekli görülmektedir. Bu nedenle dünya genelinde elektrikli ürün üreten ve pazarlayan firmalar, bu ürünler için katı gereksinimler geliştirmiştir.

Elektriksel Güvenlik Test Cihazı Teknik Servis

Elektriksel güvenlik test hizmetleri arasında, yüksek gerilim testi (dielektrik voltaj dayanım testi), yalıtım direnci testi, toprak süreklilik testi, kaçak akım testi, görsel inceleme, süreklilik testi, yalıtım direnci testi, polarite testi, topraklama düzenleme testi, toprak arıza döngüsü empedansı testi ve benzer testler uygulanmaktadır.

Bu testlerin bir kısmında kullanılan elektriksel güvenlik test cihazı, taşınabilir türdendir ve mekanik ve elektronik parçalar taşımaktadır. Bunun yanı sıra her an düşmelere ve çarpmalara çok açıktır.

Bu nedenle cihazların uzun ömürlü olması ve doğru ölçümler elde edilmesi için bakım, onarım ve kalibrasyon işlemlerinin mutlaka yetkili bir teknik serviste yaptırılması gerekmektedir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, elektriksel güvenlik test cihazları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.