EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Elektromanyetik Debimetre Teknik Servis

Elektromanyetik debimetre veya elektromanyetik akış ölçerin yaygın arıza nedenleri şunlardır: kablolama terminalinin oksidasyonu, devre kartının zayıf teması, ölçüm elektrotunun kirlenmesi, contanın yanlış montajı, borunun tamamen sıvı ile dolmaması, sıvının hava kabarcıkları içermesi ve güvenli olmayan topraklama.

Elektromanyetik Debimetre Teknik Servis

Örneğin, elektromanyetik debimetre en düşük okuma gösteriyor veya görüntü yoksa, sensörün akış sinyali çıkışı yok demektir. Bunun nedenleri arasında bağlantı kablosu arızası, sensör veya dönüştürücü eleman hasarı, aşırı minimum kesme akışı ve proses boru hattının yapışma tabakası ile ilgili sorunlar yer alır.

Elektromanyetik debimetre en yüksek okuma gösteriyorsa, bunun nedenleri arasında, sinyal devresi açık devre, bağlantı kablosu arızası, kablolama hatası, sensör ve dönüştürücü eşleştirme hataları ve cihaz ayarı hatası yer alır.

Elektromanyetik debimetre çok yüksek veya çok düşük değer gösteriyorsa, sayacın sıfır noktası ayarlanmamış, sensör kurulum konumu gereksinimleri karşılamıyor ve sensör elektrotunun yalıtımı düşmüş olabilir.

Elektromanyetik debimetre dalgalanmalar gösteriyorsa, ana parazitler kaçak akım, statik elektrik, elektromanyetik dalgalar ve boru hattındaki manyetik alanlardır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, elektromanyetik debimetreler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.