EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Kablo Voltaj Ölçüm Cihazları Teknik Servis

Elektrik kabloları veya elektronik bileşenlerle çalışmak için bir dizi ölçüm cihazına ihtiyaç duyulmaktadır. Şebeke gerilimi taşıyan veya şebeke gerilimi ile çalıştırılan tüm elektrik tesisatlarında güvenlik her şeyden önce gelir.

Kablo Voltaj Ölçüm Cihazları Teknik Servis

Bir kablo voltaj ölçüm cihazı (voltmetre), bir devre içindeki herhangi iki nokta arasındaki mevcut potansiyel farkı olan voltajı ölçmek için kullanılan bir cihazdır. Bir voltajı (potansiyel farkını) ölçmek için, voltajı ölçülmek istenen bileşene paralel olarak bir voltmetre bağlanmalıdır.

Bir kablo voltaj ölçüm cihazı açılmıyorsa veya ekran kararmışsa, ancak pilin değiştirilmesine rağmen bu durum devam ediyorsa, bir arıza durumu söz konusudur. Cihaz çalışıyor ancak doğru ölçümler alınmıyorsa, yine bir arıza durumu söz konusudur.

Neticede her ne kadar dayanıklı üretiliyor olsa da bu cihazlar taşınabilir cihazlardır ve düşme ve çarpma durumunda arızalanması mümkündür. Ayrıca iyi kalibre edilmemiş bir cihaz, yüksek dirençli bir devre üzerinden bağlandığında yanlış okuma verebilir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, kablo voltaj ölçüm cihazları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.