EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Kesintisiz Güç Kaynakları Teknik Servis

Kesintisiz güç kaynağı, gelen güç kesildiğinde bir sistemin kısa bir süre daha çalışmasını sağlayan bir cihazdır. Şebeke gücü aktığı sürece, bu güç kaynağı enerji depolamasını yeniler. Ne kadar çok enerji depolanırsa, güç o kadar uzun süre muhafaza edilebilir.

Kesintisiz Güç Kaynakları Teknik Servis

Kesintisiz güç kaynağı arızası bazen aküden daha uzun süren elektrik kesintilerinden kaynaklanır. Elektrik kesintisi olduğunda kesintisiz güç kaynağı çalışmaya devam etmek için yeterli miktarda depolanmış elektriğe sahip değildir. Bazen de kesintisiz güç kaynağı yanlış yerleştirilmiş olabilir. Sonuç olarak, sigortalar atmıştır.

Aşırı yükleme, şebeke gücü kesintisiz güç kaynağı sisteminin sağladığından daha fazla elektrik gerektirdiğinde meydana gelir. Bu durum kesintisiz güç kaynağının, dahili baypasına yol açar.

Alternatif akım ve doğru akım güç kapasitörleri düzenli olarak değiştirilmelidir. Aksi halde kapasitör arızası meydana gelir. Fanlar çalışmıyor olabilir, bu durumda sistem aşırı ısınır ve kapanabilir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, kesintisiz güç kaynakları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.