EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Mukavemet Test Cihazı Teknik Servis

Bir hücre direnci test cihazı, elektrik hücrelerinde akım akışına karşıtlığı, yani elektrik direncini ölçmek için kullanılan bir cihazdır. Bir devrenin veya ekipman parçasının durumunu kontrol etmek için çeşitli mukavemet test cihazları ve yöntemleri bulunmaktadır.

Mukavemet Test Cihazı Teknik Servis

Genelde taşınabilir izolasyon direnci test cihazları, endüstriyel tesislerde, binalarda ve diğer ortamlarda kullanılan elektrikli cihazlarda, parçalarda ve ekipmanlarda izolasyonun uzun süreli kullanımlarda bozulmasından kaynaklanan elektrik çarpması ve kısa devre gibi tehlikeleri önlemeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Elektrikli ekipmanın mukavemet direnç testi, test edilen devrenin doğasına ve gerekli test tipine bağlı olarak çok çeşitli teknikleri kapsar ve çeşitli tipte mukavemet test cihazları kullanılır. Bunların hepsinin ortak noktası taşınabilir olmaları ve mekanik ve elektronik parçalar içermeleridir.

Bu cihazların uzun ömürlü olması ve doğru ölçümler sağlaması için bakım ve onarım hizmetlerinin mutlaka yetkili bir teknik servisten alınması gerekmektedir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, mukavemet test cihazları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.