EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Multimetre Teknik Servis

Bir multimetre cihazı, elektrik voltajını, akımı (amperajı), direnci ve diğer değerleri ölçmek için kullanılan el tipi bir test cihazıdır. Multimetrelerin analog ve dijital versiyonları vardır ve akü voltajını ölçmek gibi basit testlerden arızaları tespit etmeye ve karmaşık teşhislere kadar her şey için kullanılmaktadır.

Multimetre Teknik Servis

Motorlarda, cihazlarda, devrelerde, güç kaynaklarında ve kablolama sistemlerinde elektrik sorunlarını gidermek için elektrikçiler tarafından tercih edilen araçlardan biridir.

Multimetre açılmıyorsa veya ekran kararmışsa, ancak bataryasında bir sorun yoksa bu ciddi bir arızadır ve bir teknik destek gereklidir. Multimetre çalışıyor ancak doğru ölçümler yapmıyorsa, yine kalibre edilmesi için bir teknik destek gereklidir.

Ancak bu cihazlar taşınabilir türden oldukları için düşme ve çarpma kazalarına karşı hassastır. Cihazın okumaları düzensizse, prob uçlarının değişmesi gerekebilir. Hatta bir ileri adımda multimetreyi sökmek gerekebilir. Böyle durumlarda mutlaka teknik destek hizmeti alınmalıdır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, multimetreler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.