EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Nem Ölçer Teknik Servis

Nem ölçer, birçok endüstride, malzemelerdeki nem içeriğini tespit etmek için kullanılan önemli bir araçtır. Nem birikmesinden kaynaklanan olası sorunları ve yapılara verilen hasarı belirlemek için nem ölçerlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Nem Ölçer Teknik Servis

Nem ölçerler, kuru, orta ve doymuş veya ıslak okumalar için ölçekte okuma yüzdesiyle ilgili görsel LED göstergeleri içerir. Nem ölçerlerdeki renk göstergeleri, test edilen malzemenin kuru olarak kabul edilip edilmediğini veya nemle ilgili potansiyel bir sorun olup olmadığını belirlemeye yardımcı olur.

Kazalar her zaman olur. Nedeni ne olursa olsun, nem ölçerlerin hasar görmesi, bunların doğru çalışma yetenekleri üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Gövde hasar görmüş olabilir. Çatlaklar, yarıklar ve sıyrıklar, cihazın dahili bileşenlerine zarar vermiş olabilir. Nem ölçerin içinden tıkırtı sesleri gelebilir. Gevşek bileşenler, cihaz içinde bir bileşenin bozulduğunun güçlü bir göstergesidir. Bu tür arızalarda bir teknik destek almak en doğru harekettir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, nem ölçerler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.