EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Patlatma Test Cihazı Teknik Servis

Patlama testi, genellikle patlama dalgasının tehlikeli alanlarda kullanılacak yapılar üzerindeki etkisini test etmek için gerçekleştirilen aşamalı bir patlama testidir. Bu test yöntemi aynı zamanda vücut zırhı, ekipmanı depolayan ve tehlikelerden koruyan binalar ve tehlikeli alanlarda kullanılan veya depolanan bir dizi başka malzeme ve ekipman gibi ürünleri test etmek için de kullanılmaktadır.

Patlatma Test Cihazı Teknik Servis

Patlatma test cihazı aynı zamanda hortum, boru, taşıt körükleri, bidon ve benzeri ürünlerin patlatma testlerinde de kullanılmaktadır. Bu cihazlar patlama oluştuğunda, basınç birden düşmeye başlar ve bu düşme başladığı andaki ulaşılan en yüksek basınç hassas olarak tespit edilir. Bu tür test cihazları standartlara uygun tasarlanır ve basınçla ilgili birçok sektörde kullanılır.

Patlatma test cihazları, yerine göre tehlikeli sonuçlar doğuran cihazlardır ve her durumda bakım ve onarımlarının düzenli olarak bir teknik serviste yapılması gerekmektedir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, patlatma test cihazları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.