EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Röle Test Cihazı Teknik Servis

Röleler, arabalar, endüstriyel uygulamalar, kendi kendine yap projeleri, test ve ölçüm ekipmanları ve daha pek çok uygulama için kullanılır. Röle basit bir elektromekanik anahtardır. Bir devreyi manuel olarak kapatmak veya açmak için normal anahtarlar kullanırken, röle aynı zamanda iki devreyi birbirine bağlayan veya bağlantısını kesen bir anahtardır.

Röle Test Cihazı Teknik Servis

Ancak manuel işlem yerine, röle bir elektromıknatısı kontrol etmek için bir elektrik sinyali kullanır ve bu da başka bir devreyi bağlar veya bağlantısını keser. Röle test cihazı, bu anahtarın doğru çalışıp çalışmadığını kontrol eden bir cihazdır.

Koruma rölesi testi düzenli olarak yapılmadığında, tehlikeli elektrik arızaları riski artar. Ancak röle test cihazları taşınabilir cihazlar oldukları için, düşme ve çarpma kazalarına karşı hassastır. Ayrıca kirlenme yüzünden hassasiyetlerini kaybedebilirler. Sık kullanım nedeniyle kalibrasyonları da bozulabilir. Cihazın tespitleri düzensizse, cihaz arızalanmış olabilir ve temizlik ve onarım için mutlaka teknik destek hizmeti alınmalıdır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, röle test cihazları teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.