EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Sinyal Jeneratörleri Teknik Servis

Bir sinyal jeneratörü, dalga şeklinde bir elektrik sinyali üreten test ekipmanı parçasıdır. Bu cihaz, test edilen nesne için bir uyarıcı olarak kullanılır. Sinyal üreteçleri, diğer test cihazları ile birlikte kullanılan test ve geliştirme sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sinyal Jeneratörleri Teknik Servis

Her biri farklı bir sinyal şekli sağlamak için kullanılan birçok sinyal jeneratörü türü vardır. Bazıları radyo frekansı sinyalleri, bazıları ses sinyalleri, bazıları ise sadece darbeler sağlar. Bugün kullanılan sinyal jeneratörlerinin performans seviyeleri gittikçe artmıştır.

Sinyal jeneratörleri test cihazı, bu jeneratörlerin doğru çalışıp çalışmadığını kontrol eden bir cihazdır. Sinyal üretecinde bir arıza durumu oluşursa, ekranında uyarı çıkar. Bu uyarılar, çok fazla çalışma, temizlik ihtiyacı ya da çözülmesi gereken kilit açma, iletkenlikte aşırı yükselme veya yüksek / düşük hız gibi kalıcı hata uyarılarıdır. Her durumda cihazın temizlik ve onarım için mutlaka bir teknik servise götürülmesi gerekir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, sinyal jeneratörleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.