EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Spektrum Analizörler Teknik Servis

Bir spektrum (frekans aralığı) analizörü, farklı frekanslarda bir sinyal genliği spektrumu görüntüler. Sinyallerin gerekli sınırlar içinde olup olmadığını belirleyen analizleri mümkün kılar. Sahte sinyalleri, karmaşık dalga biçimlerini, nadir görülen kısa süreli olayları ve gürültüyü görüntüler. Bu cihaz ayrıca geçici sinyalleri analiz edebilir ve ani aktarımları ve aksaklıkları yakalayabilir.

Spektrum Analizörler Teknik Servis

Gerçek zamanlı bir spektrum analizörü özellikle şunlar için yararlıdır: Wi-Fi testi, ses ve veri iletişimi (örneğin hücresel radyo), dijital video ve radar testi analizi.

Herhangi bir arıza durumunda, spektrum analizör üzerindeki ön panel tuşları çalışmıyor olabilir. Ön panel çalışmasını geri yüklemek gerekir. Spektrum analizör, radyo frekansı sinyali olmadığını gösterebilir. Çıkışı yok veya düşük görünebilir. Sinyal üreteci veya spektrum analizörü ile iletişim olmayabilir. Cihazın kalibre edilmesi gerekebilir. Her durumda cihazın temizlik ve onarım için mutlaka bir teknik servise götürülmesi gerekir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, spektrum analizörler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.