EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Viskozimetre Teknik Servis

Viskozimetreler (veya viskometreler), sıvıların akışkan akışını ve viskozitesini ölçen aletlerdir. Bir sıvının viskozitesi ister pompalama ister borulama olsun, isterse daldırma ve kaplama için nasıl performans gösterdiğini etkiler. Bu nedenle viskozite ölçümü, şunlar dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeler için geçerlidir: sıvı yağlar, plastikler, boyalar, kaplamalar, yapıştırıcılar, balmumu ve asfalt. Viskozite ve akış özelliklerinin ölçülmesi, yiyecek ve içecek, diş macunu, kozmetik ve şampuan gibi bilinen tüketici ürünlerinin üretimi için de geçerlidir.

Viskozimetre Teknik Servis

Viskozimetreler, sıvıların viskozitesini ve akış özelliklerini ölçer ve çok çeşitli uygulamalara sahiptir. Örneğin, makinelerin yağlanmasında viskozite önemlidir. Çok düşükse, dahili bileşenler arasında çok fazla temas ve dolayısıyla aşınma olur. Çok yüksekse, yağlayıcının akışa karşı kendi iç direncinin üstesinden gelmek için makineyi daha fazla çalışmaya zorlar.

Viskozimetrelerin genelde güç ünitesi arızalanır, ana kartı arızalanır ya da tuş takımını onarmak veya değiştirmek gerekebilir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, Viskozimetreler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.