EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Test Cihazları Teknik Servis

Yoğunluk Ölçer Teknik Servis

Yoğunluk ölçerler, bir numune sıvının veya gazın yoğunluğunu ölçen araçlardır. Dijital yoğunluk ölçerler, ilaç, petrol, kimya ve yiyecek ve içecek endüstrilerinde kalite kontrol ve araştırma ve geliştirmede kullanılmaktadır.

Yoğunluk Ölçer Teknik Servis

Yoğunluk ölçerler, numuneyi içeren bir cam tüpün salınımını ölçerek çalışır. Bir numunenin yoğunluğunun yanı sıra özgül ağırlık ve kırılma indisini ölçen dijital yoğunluk ölçerler ya da sıvı, gaz veya her ikisini ölçen ve yerleşik bir termostata sahip olan veya sıcaklığı korumak için bir su banyosuna ihtiyaç duyan portatif veya tezgah üstü yoğunluk ölçerler de bulunmaktadır.

Yoğunluk ölçümleri, bir numunenin saflığını ve konsantrasyonunu kontrol etmek ve bileşimi hakkında fikir edinmek için yapılmaktadır. Yoğunluk ölçümü hem hammadde hem de bitmiş ürünler için kaliteyi sağlamak amacı ile farklı endüstrilerde çok önemlidir.

Esas olarak yoğunluk ölçerlerde karşılaşılan arızalar şunlardır: güç ünitesi arızası, ana kart arızası, tuş takımı değişimi, tuş takımı onarımı ve ekran değişimi.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, test cihazları teknik servis hizmetleri arasında, yoğunluk ölçerler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.