EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Özel Teknik Servis Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarımı, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle web tasarım, yazılım geliştirmeden ziyade bir web sitesinin görünümü, düzeni ve bazı durumlarda içeriği üzerinde yapılan çalışmalardır. Görünüm, kullanılan renkler, yazı tipleri ve görsellerle ilgilidir. Düzen, bilgilerin nasıl yapılandırıldığını ve gruplara ayrıldığını ifade eder.

Web Tasarım Hizmetleri

İyi bir web tasarımının kullanımı kolay, estetik açıdan hoş ve sitenin kullanıcı grubuna ve markasına uygun olmalıdır. Pek çok web sayfası, kullanıcıların dikkatini dağıtan veya kafalarını karıştıran hiçbir yabancı bilgi ve işlevsellik görünmemesi için basitliğe odaklanılarak tasarlanmıştır.

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda iyi çalışan web siteleri tasarlamak için en yaygın yöntem, duyarlı ve uyarlanabilir tasarımdır. Duyarlı tasarımda içerik, ekran boyutuna bağlı olarak dinamik olarak hareket eder, uyarlanabilir tasarımda web sitesi içeriği, ortak ekran boyutlarına uyan düzen boyutlarında sabitlenir. Cihazlar arasında mümkün olduğunca tutarlı bir düzeni korumak, kullanıcı güvenini ve etkileşimini sürdürmek için çok önemlidir.

Kuruluşumuz tarafından sunulan web tasarımlar için başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Android işletim sistemi için web tasarım
  • iOS işletim sistemi için web tasarım
  • Sanal market web tasarım
  • Sosyal medya yönetimi
  • Google Ads yönetimi
  • Sosyal medya reklam yönetimi

İyi tasarlanmış bir web sitesi, potansiyel müşteriler üzerinde iyi bir izlenim oluşturmaya yardımcı olabilir. Ayrıca, potansiyel müşterilerden daha fazla dönüşüm elde etmeye yardımcı olabilir. Ancak daha da önemlisi, iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar ve ziyaretçilerin web siteye kolaylıkla erişmesine ve sitede gezinmesine yardımcı olur.

Genel olarak her dört kullanıcıdan üçü işletmenin güvenilirliğini web site tasarımına göre değerlendirmektedir. Modern ve profesyonel görünen tasarımlar güven yaratır. Kötü tasarlanmış bir web sitesi ise güvenilirlikten uzaktır.

Bu arada iyi bir web sitesi tasarımı tek bir ekranın ötesine geçmelidir. Günümüzün mobil uyumlu dünyasında bir web sitesinin, her boyuttaki cihazda görünen ve çalışan duyarlı bir web sitesi tasarımına ihtiyacı bulunmaktadır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, web tasarımlar için teknik servis hizmetleri vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.