EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Özel Teknik Servis Hizmetleri

Yapı ve Dekorasyon Hizmetleri

Çeşitli yapı malzemeleri ve yapılan inşaat hizmetleri ile birlikte uzun süreler boyunca, ailemiz ile kalacağımız ve zaman geçirebileceğimiz bir yuvaya sahip oluyoruz. Yapım aşamasının en başından itibaren en kaliteli hizmeti ve malzemeleri kullanmaya prensip haline getiriyoruz.

Yapı ve Dekorasyon Hizmetleri

Huzurlu ve güvenli bir aile ortamı için yapmış olduğumuz tüm işler gibi yapı ve inşa servisi için de en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Kadromuz içerisinde bulunan deneyimli Mimar ve mühendis ekiplerimizin yanı sıra, işlerinde uzman işçilerimiz ile de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mimar Ne Yapar?

Mimar kadromuzun yapmış olduğu işler, 2022 senesi itibariyle oldukça fazlalaşmıştır. İnşaatın yapım aşamasından itibaren devreye giren ve daha odaların tamamlanmamasına rağmen bir ön çalışma ile tasarımları oluşturmaya başlayan Mimar kadromuz sizlere değişiklik yapabilme fırsatı da vermektedir. Eski bina restorasyonları, restoran mimarisi ve iş yerleriniz için yapılacak tasarım işlerinde Mimar ekibimize danışarak en etkili görünümü elde etmeniz mümkün olacaktır. Kimi zaman evlerinizde konforu bulmanıza yardımcı olan Mimar ekibimiz, kimi zaman ise iş yerinizde müşterilerinizin dikkatini çekecek bir dükkan tasarımı elde etmenize yardımcı olmaktadır.

Yapı ve İnşa ile ilgili tüm sorunlarınızda bizlere başvurabileceğiniz için kadromuz içerisinde yer alan Mimar ekibimizden de en iyi katkıyı alacağınızdan eminiz.

Mühendis Kadromuz

Bizler bir inşaat firması olarak çalıştırmış olduğumuz mühendis kadromuzu deneyimli ve uzman kişiler arasında seçmekteyiz. İnşaat çalışmaları sırasında hem mühendislerimize büyük işler düşmektedir. Yapım aşaması ve tasarım aşamasında oldukça etkili olan mühendis kadromuzun işinde tecrübeli kişilerden oluşması hem bizlerin, hem de müşterilerimiz için oldukça güzel işlerin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Mühendislerimizin yapmış olduğu güzel tasarımlı bir evi alan müşterimiz memnun kaldığı zaman, bizler de müşterimizin bizleri tercih etmeye devam edeceğini bildiğimiz için memnun oluyoruz. Yani tüm kadro gibi mühendis ekiplerimiz de işinde uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Kimi zaman büyük işlerin inşasında yer alan, kimi zaman ise sadece tasarım işini yaparak işini yaparak inşaat işlerinin bitimine kadar ufak dokunuşlar yapan bir çalışma dalıdır.

Yapı ve İnşa sürecini yakından etkileyecek olan mühendis kadromuz işlerinde tecrübeli oldukları için inşa edilen tüm yapılarda büyük emekleri olmaktadır. Mimar ekibimizin iç tasarımda kendilerini en iyi şekilde gösterebilmeleri için yapının oluşumu sırasında da yapılacak olan tasarımlar oldukça önemli olmaktadır. Burada Mimar kadar da, mühendis ekibimizin özverili çalışması devreye girmektedir.

İnşaat İşleri

Yapı ve İnşa işlerinde iç mimar ve mühendis ekiplerimiz kadar önemli yer teşkil eden bir diğer grup ise işçilerimiz oluyor. Yapılan her işin, inşaat sürecinden sonraki senelerde ortaya çıkaracak olduğu sorunlar veya rahat ve konfor alanına yakalayabilmeniz de etken sahibi olan durumlardan birisi de işçilerimizin yapması gerektiği işlere en kaliteli şekilde tamamlayıp tamamlayamadığına bağlıdır.

Eğer işinin ehli bir usta ile çalışan şirketin hizmetinden yararlanıyorsanız çok fazla sıkıntıya girmenize gerek kalmaz. Bunun tam tersi olarak, hizmet almış olduğunuz şirketteki çalışan ustanın acemiyse sizlerin ileriki yıllarda sorunlar ile karşı karşıya kalmanıza neden olacaktır. Bu durumun farkında olarak, işe almış olduğumuz ekip arkadaşlarınızı işinde uzman kişilerden seçmekteyiz. Yapı üzerinde çalışılacak olan, alanların farklılığına göre çalışabilecek, her tarzda usta işçiyi bünyemizde barındırmaktayız.

İnşaat hizmetleri için çalışacak olduğunuz ekibin seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli husus teknik bir gider. Bu yeterliliğe de bizim ustalarımız oldukça sahiptir. Dekorasyon, iç mimar desteği, asma tavan ve zemin döşeme gibi bir çok alanda vermiş olduğunuz hizmet ile sizlerin her zaman yanınızdayız. Yapılacak olan tüm yapı ve İnşa işlerimiz için, ekibimiz ile iletişime geçerek, her konuda destek alabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.