EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Özel Teknik Servis Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri

Bugün yazılım için teknik destek sunan birçok firma var. Bu desteğin olması önemlidir. Çoğu kişinin ve şirketin destek satın almasının ana nedeni, üretimi doğrudan etkileyen kritik sorunları düzeltmektir. Bu, genellikle teknik destek hizmetinin temeli olan geleneksel arıza / düzeltme desteği olmaktadır.

Yazılım Hizmetleri

Sonuçta sorun çözümü, teknik desteğin başlıca amacıdır. Birlikte çalışılacak destek teknisyenlerinin çoğu, destekledikleri yazılımda uzman olarak kabul edilir. Bu uzmanlık, işletmeye daha verimli bilgiler ve daha hızlı çözümler sağlar.

Birçok şirkette sorunları çözmek, değişiklikleri uygulamak veya bir projenin teknik yönleri üzerinde çalışmak için birkaç kişi olmaktadır. Bu işler, normal, günlük görevlere ek olarak yapılır. Ancak dayanacak veya yararlanacak başka bir ekibin olması son derece yararlı olmaktadır. Teknik destek ekibi, yaşanan sorunları çözebilir, yapılması gereken daha sıkıcı görevlerden bazılarını tamamlayabilir veya projelerde yardımcı olabilir.

Özellikle üretim yapan firmaların müşteri ilişkileri yönteminden kaynak planlamaya, finans yönetiminden stok ve depolama yönetimine, web tasarımından ürün tedarikine, muhasebe yönetiminden arıza yönetimine kadar birçok alanda çeşitli uygulamalara ihtiyacı olmaktadır. Bu uygulamalar firmaların daha hızlı hareket edebilmelerine ve daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamalarına destek olmaktadır.

Kuruluşumuz tarafından sunulan yazılımlar için başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Özel yazılım ve program geliştirme
  • Sanal mağazalar (satış arttırma teknikleri)
  • Sosyal medya pazarlaması
  • Ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri
  • API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri
  • Proje yönetimi
  • Operasyonel test desteği
  • Sistem entegrasyon

Yazılım destek hizmetleri, yeni ürün kurulum hizmetlerini, ürün güncellemelerinin kurulumunu, ana yazılım sürümleri için geçişleri, diğer proaktif veya reaktif yerinde hizmet türlerini ve özel uygulama veya altyapı yazılımı desteğini içerebilir.

Yazılım destek hizmetleri, genellikle belirli yazılım ürünleri için sağlanan teknik destek veya arıza / düzeltme hizmetleridir. Bu hizmetler tipik olarak uzaktan sorun giderme özelliklerini, kurulum yardımını ve temel kullanılabilirlik yardımını içerir. Kısaca yazılım desteği, rekabete dayanmak açısından işletmelerde müşteri hizmetlerinin çok önemli bir parçasıdır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, yazılımlar için teknik servis hizmetleri vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.